Aktyvi sveikatos priežiūra

Asmeninė konsultacija su REVIV gydytoju. Tarptautinis sveikatos centrų tinklas.

Stebėkite savo sveikatą

Pagrindiniai REVIV centrai (REVIV+) jau atlieka COVID-19 ir atrankinės patikros kraujo tyrimus tam, kad jūs galėtumėte perimti sveikatos kontrolę į savo rankas ir priimti tokius gyvensenos sprendimus, kurie yra jums tinkamiausi.

Būkite informuoti apie savo sveikatingumą, stebėkite savo individualaus režimo progresą ir panaudokite rezultatus tikralaikių sprendimų priėmimui su mūsų prevencinės sveikatos specialistų komanda.

Jūsų sveikatingumui nėra ribų – mūsų tarptautinis tinklas, kurį sudaro daugiau kaip 90 sveikatos centrų, įsteigtų 40 šalių, jums siūlo nuosekliai taikomas aukštos kokybės diagnostikos priemones prevencinei sveikatai.

„Manęs nuolat klausia, kodėl prevencinė medicina yra svarbi? Pagrindinis tokio pobūdžio medicinos praktikos tikslas – užtikrinti jūsų sveikatą ir sušvelninti tam tikrų ligų poveikį jūsų gyvenime. Ankstyvas jūsų kūno sutrikimų nustatymas – mūsų ligų prevencijos strategijos dalis. Štai todėl visus metus reguliariai atliekamas kraujo mėginių ėmimas užtikrina veiksmingą sveikatos priežiūrą ir leidžia mūsų gydytojams anksti aptikti anomalijas. Ankstyva intervencija visada užtikrins geriausius rezultatus. Imkimės prevencijos, kad nereikėtų susidurti su sveikatos problemomis.“

Dr. Michael Barnish, „REVIV Global“ medicinos direktorius

Kraujo tyrimai

Cholesterolio kiekis kraujyje

Vitaminas D (25-OH)

Omega 3:6 santykis

G6PD

HbA1c

Glutationas raudonosiose ląstelėse

B12 patikrinimas

Bendras B12 kiekis

Folatų koncentracija

COVID-19 tyrimai

COVID-19 PGR tyrimas

COVID-19 antikūnų skaičiaus nustatymas

Perimkite sveikatos kontrolę į savo rankas